Registreerunute nimekiri

Eesnimi Perenimi Klubi Kuupäev
1. Varje Kuura LC6 09.02.2018
2. Anu Martinson LC10 / kandidaat 09.02.2018
3. Kairi Pärnsalu LC5 08.02.2018
4. Merike Adamson LC11 kandidaat 07.02.2018
5. Liia Koppel LC 8 /ex 05.02.2018
6. Anne Oja LC8 / ex 05.02.2018
7. Agnes Salundi LC3 Tartu 05.02.2018
8. Margit Klaassen LC3 05.02.2018
9. Mariana Väärtnõu LC8 külaline 05.02.2018
10. Marianna Metsla LC8 04.02.2018
11. Marika Poom LC9 04.02.2018
12. Karolina Nahkor LC1 03.02.2018
13. Merle Kiviorg Lc8 02.02.2018
14. Kadri Collanus LC2 01.02.2018
15. Diana Sooväli LC6 01.02.2018
16. Tarmo Tamm RT-1 01.02.2018
17. Helen Raba LC8 31.01.2018
18. Terje Veskimäe LC9 29.01.2018
19. Anne Põder LC 8 28.01.2018
20. Ene Reedi LC1, LCE Valitsus IPP 27.01.2018
21. Sirli Rooma LC 5 20.01.2018
22. Kätlin Venderström LC4 kandidaatliige 19.01.2018
23. Kaire Kabral LC4 19.01.2018
24. Karit Koller LC8 18.01.2018
25. Signe Kotkas LC8 kandidaat 18.01.2018
26. Maarika Uusmaa LC2 17.01.2018
27. Maia Pavlova LC6 17.01.2018
28. Pille Granovski LC3 15.01.2018
29. Deivi Pard Lc3 15.01.2018
30. Liina Lokko Lc3 15.01.2018
31. Andra Hünnev LC6 14.01.2018
32. Ilona Loopere LC8 ex 13.01.2018
33. Triin Ollino LC6 kandidaat 11.01.2018
34. Maria Leetmaa LC1 10.01.2018
35. Annika Maarend LC3 08.01.2018
36. Kadi-Liis Tamm LC1 08.01.2018
37. Kerli Soans LC2 08.01.2018
38. Eneli Kerro LC8 08.01.2018
39. Kristel Võsu LC3 08.01.2018
40. Age Voll LC6 07.01.2018
41. Piret Saviste LC 8 05.01.2018
42. Katti Lindeberg LC9 03.01.2018
43. Marje Aavik LC4 03.01.2018
44. Inga Drobet LC6 02.01.2018
45. Gerli Jürimäe LC9 28.12.2017
46. Airi Arrak LCE asepresident/ LC5 Tallinn 26.12.2017
47. perit post LC2 18.12.2017
48. Jana Tamm LC6 18.12.2017
49. Kadri Sooberg-Aettik LCE President/LC2 Tallinn 18.12.2017
50. Raina Sillaots LC6 18.12.2017
51. Maiu Kivimäe lc 9 18.12.2017
52. Siret Kapak LC3 18.12.2017
53. Siret Kapak LC3 18.12.2017
54. Hanna Kuldsaar LC6 18.12.2017
55. Jana Tamberg LC2 18.12.2017
56. Christine Savisaar LC8 18.12.2017
  * kinnitamata

Sündmused

19.10.2018 - 19.10.2018

Georg Otsa nimeline muusikakooli konkursskontsert, Kumu

Loe edasi »

10.11.2018 - 10.11.2018

III Round Table Eesti Discgolf Meistrivõistlused Valgehobusemäel

Loe edasi »

17.11.2018 - 18.11.2018

LC11 charter

Loe edasi »